شرکت دانش بنیان تحقیق و توسعه ایرانیان (تتـا)

شرکت دانش بنیان تحقیق و توسعه ایرانیان (تتـا) در سال 1389 و با هدف تجاری سازی دستاوردهای محققان دانشگاهی در زمینه تستهای غیرمخرب پیشرفته و پایش وضعیت سازه فعالیت خود را آغاز نمود. استراتژی اصلی تتـا تمرکز بر روی توسعه تکنولوژی های نوین تست و بازرسی در داخل کشور و استفاده صنعتی از آنها در حوزه پایش وضعیت سازه¬ها بمنظور افزایش بهره وری و قابلیت سرویس دهی می باشد.

تتـا اولین شرکت ایرانی است که توان و تجربه استفاده و بهینه سازی سیستم بازرسی پیشرفته آکوستیک امیشن را دارا می¬باشد. توانایی این شرکت در بکارگیری و پیاده سازی تکنولوژی های نوین مانیتورینگ و پایش وضعیت توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اساتید دانشگاههای صنعتی شریف و امیرکبیر، و همچنین کارفرمایان متعددی که تاکنون از خدمات تتا استفاده کرده¬اند، مورد تایید قرار گرفته است. هم اکنون، تتـا دارای مجموعه ای از نیروهای متخصص و مجرب بوده و از همکاری اساتید دانشگاهی و شرکت ها و کارشناسان بین المللی در حوزه های Advanced NDT و Condition Monitoring (CM) بهره می برد.

علاوه بر این و با افزوده شدن نیروهای جدید، حوزه فعالیت تتا توسعه پیدا کرده بطوری که هم¬اکنون در اکثر زمینه های مرتبط با نگهداری سازه دارای نیروهای توانمند و متخصص می¬باشد. بطور کلی، سایر زمینه¬های فعالیت تتا را می¬توان بصورت زیر بیان کرد:
- مشاوره، اجرا، نظارت و آموزش سیستم¬های نوین بازرسی سازه در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی و ...
- ارائه خدمات مانیتورینگ پیشرفته آکوستیک امیشن
- طراحی و ساخت انواع تجهیزات و دستگاه¬های پیشرفته مورد نیاز صنایع
- ارائه انواع خدمات تحقیق و توسعه در حوزه¬های مختلف بازرسی و نگهداری سازه
- تامین و ارائه انواع تجهیزات سخت¬افزاری و نرم¬افزاری